Personel ve Bölümler

DAİRE BAŞKANI SEKRETERYA İDARE AMİRLİĞİ
Tel: 1730 Tel: 1730 Tel : 1740
 
Güven
TUNÇEL
İlknur
MAHMUTLAR
Şef Erkut ERDOĞAN
OKUYUCU HİZMETLERİ ve DANIŞMA REZERVE BİLGİSAYAR LABORATUVARI
Tel: 1733 Tel: 1704
Öğr. Gör. Halime
YÖRÜ
Öğr. Gör. Arzu
KÜLÜK ÖKTEM
Esma
ÇELİK
Derya
ŞAHİN
ÖDÜNÇ ve ILL HİZMETLERİ
Tel: 1731 - 1705
 
Reyhan
BOZTAŞ
Nilüfer
AKÇAĞLAN
İsmail
AYDOĞAN
Murat
ERDOĞAN
   
Hakan
GÖÇKON
Önder
KOŞAR
Kenan
YILMAZ
   
SÜRELİ YAYINLAR MİKROFİLM  
Tel: 1732 Tel: 1726 Tel: 1739  
 
Öğr. Gör. Figen
BENLİ
Suna
CALAP
Yusuf
UZEL
 
KATALOGLAMA  
Tel: 1736  
Öğr. Gör. Memnun
AKKAN
Öğr. Gör. Hayriye
ÇETİNTAŞ
Muhammed Fehim
CEYLAN
Eda
ÜNALAN
 
Öğr. Gör. Canan
YILMAZ
Gözde Anıl
YILMAZ
Özkan
YÜRÜK
 
SAĞLAMA
Tel: 1735
 
Öğr. Gör. Özdilek
UYGUR
Şef Zülküf
ECE
Gülistan
CESUR
 
 
Binnaz
KARA
Kadriye
ŞENGİL
Osman
ÖZYILMAZ
 
     
e-KAYNAKLAR
Tel:1737
BİLİŞİM
HİZMETLERİ
Tel : 1748
/ 1706
Öğr. Gör. Arif
YILMAZ
Öğr. Gör. Emel Fatma
BAYRAKERİ
Sinan
AKYAZI
Arda
ÇELİK
     
GÖRSEL BÖLÜM
Tel:1727
İŞİTSEL BÖLÜM
Tel : 1742
DİJİTALLEŞTİRME
HİZMETLERİ
Tel : 1742
Serpil
KARTAL
İlkay
DANDİK
Semra
YILDIZ
Ahmet
YİĞİTTEPE
 
KİTAP KOLEKSİYONU
Tel: 1733
Murat
DUMAN
Ercan
ŞENOL
Seçkin
TEKELİ
Abdülkadir
TÜRKKAN
Tel: 1734
Kural
DEMİROĞLU
Murat
AKTÜRK
Aydın
BABACAN
Ali
DURİ
   
Mehmet Güzel
KAYACAN
Sadık
KÖSRELİ
   
Tel: 1751
İsmail
BİLGİ
Bilal
BARITÇI
Mehmet
BOZDOĞAN
Musa
FURUNCU
   
Musa
İŞÇİ
Barış
ŞAN
   
Tel: 1752
 
Muharrem
TOY
Sabahattin
AYDIN
Ferit
ÇOKAL
 
 
Yıldırım
KARAKAŞ
Fİkret
TÜRKCAN
Necmettin
YAVUZ


KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ

 
Hafsanur
AKYOL
Sefa
AYEROĞLU
Yiğit
BOSTANCI
Ali Yaşar
CABA
 
Ahmet
ERTEK
Nazmiye Şeyda
FİDAN
Çağla
GÜNEŞ
Mehmet
GÜNGÖR
 
Hasan
KESKİN
Şuayip Can
ORMANYARAN
Burçin
ÖZGÜR
Mustafa
SARITEKE
 
     
Demet
TALAY
Seyran
YILMAZ
     


DESTEK HİZMETLERİ

 
 
Barbaros
TANKİŞİ
Ömer
ALTIN
Aziz
ALTUNAY
Dilek
ARIKAN
 
 
Yetkin
ÇELİK
Zeynep
IRAK
Remziye
İNTEPE
Temine
KARİP
 
 
Necmiye
KISA
Dilek
KURT
Meryem
KÜÇÜK
Melahat
ÖZER
 
 
Sema
ÖZER
Sevda
SORKON
Ayşe
SOYLU
Nevin
YENİCE